Met nog 6 maanden te gaan tot de volgende editie is DOMOTEX 2026 aardig op stoom aan het raken: verschillende bekende bedrijven uit de vloeren- en interieursector hebben zich al aangemeld. De beurs kiest bewust voor een positionering als een interieurbeurs in plaats van een pure vloerenbeurs en dit lijkt zijn vruchten af te werpen. Wanden, plafonds, verf, behang, tegels en zonwering zijn straks allemaal te zien in Hannover.

Op het gebied van vloeren zien we als exposanten onder andere Egger, ter Hürne, Swiss Krono, Amorim, Flo.it, Kronospan, Li & Co., Baltic Wood, Forestry Timber, FN Neuhofer, Unilin, Küberit, Välinge, Selit, Classen, Weitzer Parkett, HMTX, Lamett, Project Floors, Gerflor, Barth & Co., Das Teppichwerk en Republic Floor. Met name Unilin is verrassend te noemen, zij namen jaren geleden afscheid van DOMOTEX. Voor lijmen en bouwchemie zien we onder andere de namen van Bostik, Saint-Gobain en Lanxess.

Nieuwe segmenten zoals hierboven genoemd hebben ook bekende namen als deelnemer voor 2026: Keimfarben, Erfurt & Sohn, Meffert Farbwerke, PPG Coatings, Jonas Farben, LECO Werke, Gardinia en Peter Hüssen zijn al aan boord.

De beurs richt zich voortaan ook gericht op architecten en planners met het onderdeel Architects Space met als thema akoestiek. Architects Space is een opstelling van 600 vierkante meter voor design professionals. Er zijn rondleidingen, B2B Speed Dates tussen deelnemers en bezoekers en er zijn akoestische panelen als prototype te zien, ontworpen door studenten van de Universiteit van Hannover. De opstelling is bedoeld als trefpunt en als presentatie podium voor holistische oplossingen voor het interieur in deze tijd van energiebezuiniging en ruimten met meerdere functies.

DOMOTEX 2026 is van 19 tot en met 22 januari in het beurscomplex van Hannover.

domotex.de