FEP – de Europese Parket Federatie- is tevreden over de deelname aan de afgelopen editie van DOMOTEX in Hannover. Volgens de federatie heeft de beurs zich weer opnieuw bewezen als het internationale platform voor de vloerenindustrie.
De federatie had een stand op de beurs en verwelkomde vele leden en nieuwe contacten. De kwaliteit van de gevoerde gesprekken was hoog en het openstaan voor nieuwe gedachten oversteeg iedere verwachting, aldus de FEP. “DOMOTEX blijft een onmisbaar trefpunt voor onze industrie. We zijn heel blij met de positieve feedback die we hebben ontvangen en de vele waardevolle conversaties die we hebben gehad met leden en mogelijke nieuwe leden”, aldus Lorenzo Onofri, FEP Voorzitter. De beurs was een buitengewoon goede gelegenheid voor de federatie en haar activiteiten om zichzelf te presenteren. Denk bij activiteiten aan bijvoorbeeld lobby activiteiten bij de EU, het adviseren over anti-dumping praktijken, technische onderwerpen, statistieken verzamelen de campagnes RealWood en Refinishable Program en dergelijke. Dit trok veel aandacht van bezoekers en mooie business leads. De sfeer in de FEP Lounge werd zeer gewaardeerd.
De federatie dankt dan ook alle betrokkenen voor het succes tijdens deze editie van DOMOTEX en is er hoogstwaarschijnlijk weer bij over twee jaar.






