Op donderdag 30 oktober heeft groothandel INTR. het servicepunt in Amsterdam-Zuidoost geopend aan de Keienbergweg 31. Deze locatie vervangt het Service Point in Hoofddorp. Directeur Gerben Bouwmeester sprak de genodigden kort toe, waarna de medewerkers van het INTR. Point de opening voor hun rekening namen. Op de foto hieronder het team van INTR. Point Amsterdam, geheel links staat de Manager van de INTR. Points, Rick de Vries.

Ongeveer 100 genodigden kwamen in de namiddag en vroege avond langs in het INTR. Point dat gevestigd is in een voormalige boksschool. De inrichting is fraai en helder gehouden, de zwarte stellingen en kasten doen de producten goed uitkomen en trekken ook de aandacht naar de producten van, onder andere, Uzin Utz, Pajarito, Pallmann, Snickers Workware, Wolff en Redupax. Gerben Bouwmeester: “Dat zwarte in het interieur is een overblijfsel van de boksschool. De eerste reactie was: we schilderen alles wit, maar ik zei: nee, we laten het zo en richten de rest ook in met zwart als achtergrondkleur: het trekt de aandacht naar de producten en maakt de ruimte intiemer.”

In zijn openingswoord refereerde Gerben (op de foto hierboven) met een paar grappen aan de wisselende reputatie van de lokale voetbalclub (het stadion ligt in de directe omgeving van deze vestiging), zei hij zijn jas aan te houden vanwege de kwalijke reputatie van de hoofdstad (wat direct leidde tot grappige reacties vanuit de toehoorders) en voegde hij toe: “Het pand is supergoed gelukt. Ik bedank iedereen die gewerkt heeft aan het tot stand komen van deze mooie locatie die heel goed bereikbaar is en alles in huis heeft om onze klanten, jullie, te ondersteunen.” Hij bedankte medewerkers Robin en Michel persoonlijk met een attentie, zij knipten het spreekwoordelijke lint bij de ingang door. De opening werd omlijst door een zeer smakelijke catering en door het afspelen van sfeervolle lokale muziek.

Rick de Vries, Manager van INTR. Points, over deze nieuwe locatie van de groothandel: “Dit is een A-locatie vlakbij de snelweg, dus makkelijk te bereiken en met volop parkeergelegenheid. Het is van een boksschool in twee en een halve maand tijd omgetoverd in een volwaardig Service Point met alles in huis wat onze klanten nodig hebben.” Op 11 augustus vond de verhuizing van Hoofddorp naar Amsterdam-Zuidoost plaats. “Het is de derde verhuizing van een INTR. Point in korte tijd, dit is de laatste vestiging die nog aangepast moest worden aan onze huisstijl. Klanten weten ons nu al te vinden, we zijn dan ook zeer tevreden over de omzet tot nu toe.”

Hij vervolgt: “Ik ben blij dat dit pand op ons pad is gekomen. Samen met de vestiging in Beverwijk bedienen we nu de klanten in Noord-Holland op de manier die ons voor ogen staat: we streven naar een bereikbaarheid van maximaal 30 tot 35 minuten reistijd naar een INTR. Point.” INTR. ziet nog een aantal ‘witte vlekken’ op de kaart van Nederland waar het bedrijf nog niet aanwezig is: “Breda, Eindhoven, het Noorden. Maar het moeten wel goede panden zijn die bij ons passen, waarin een INTR. Point kan worden ingericht zoals wij dat voor ogen hebben. De vloeren moeten een bepaalde drukbelasting hebben voor de stellingen, er moet voldoende parkeergelegenheid zijn, het moet goed bereikbaar zijn. Dus zijn we nog steeds hard op zoek.”

Tot slot, over de functie van een INTR.Point zoals dit fraaie voorbeeld in Amsterdam: “Het afhalen van bestellingen is populair bij onze klanten, ze komen langs, maken een babbeltje met de medewerkers en met elkaar, kop koffie erbij. Het vervult een sociale functie voor een beroep dat vooral alleen, zelfstandig, wordt uitgevoerd. De voornaamste functie is uiteraard dat deze ruimte een verlenging van hun showroom is en tegelijkertijd ook functioneert als opslag voor de producten waarmee ze werken. Maar die sociale functie mag zeker niet worden onderschat. Plus: het vragen om advies en om eventuele ondersteuning via de medewerkers. Dit zijn echt multifunctionele ruimten voor onze klanten.”
 
						
 
							 
			 
			 
			 
					 
					 
					 
					 
					 
					 
					 
					 
					 
					 
					 
					 
					
