De Duitse leverancier JOKA is zelf zeer te spreken over de nieuwste vloerencollectie: “Indrukwekkende uitstraling, natuurlijk gevoel en hoge duurzaamheid – de huidige JOKA 555 XXL designvloeren collectie van Jordan Nederland B.V. overtuigt over de hele linie.”

De grootformaat planken met authentieke houtlook en supermat oppervlak zijn ideaal voor residentiële- en commerciële ruimtes, nieuwbouw en renovatieprojecten. “Met een indrukwekkende lengte van 180 cm en een breedte van 22,8 cm geven de grootformaat planken elke ruimte een indrukwekkend gevoel van ruimte. Het royale formaat zorgt voor een harmonieus totaalbeeld – ideaal voor een moderne woonsfeer. Het supermatte oppervlak met authentiek synchroon reliëf geeft ook optisch een echt houtgevoel. Dit precieze reliëf geeft de nerf en structuur natuurgetrouw weer.”

Acht verschillende designplanken per decor zorgen volgens JOKA voor een extreem lage decorherhaling. “Het resultaat: een bijzonder authentieke uitstraling die de charme van een unieke houten vloer weerspiegelt. De vijf eiken decors variëren van een koele Scandinavische-look tot warm karamel- en diep chocoladebruin. Met een sterke en vochtbestendige slijtlaag zijn JOKA 555 XXL designvloeren bijzonder slijtvast, gemakkelijk schoon te maken en duurzaam. “Dankzij hun lage installatiehoogte zijn ze ideaal voor renovatieprojecten en kunnen ze optimaal worden gebruikt in woon- en commerciële ruimtes.”

“De nieuwe JOKA 555 XXL designvloeren overtuigen over de hele linie: de grootformaat planken zorgen voor een hoogwaardige uitstraling, hun gelijklopende reliëfoppervlakken creëren een authentieke houtlook. De combinatie van een robuust oppervlak, lage leghoogte en authentieke houtlook maakt ze ideaal voor veeleisende toepassingsgebieden.” Met afmetingen van 180 cm lang en 22,8 cm breed, verminderen de planken het installatiewerk en minimaliseren ze de vorming van voegen. Het resultaat is een gelijkmatig vloerbeeld van hoge kwaliteit dat bijzonder geschikt is voor grotere oppervlakken.


De 0,55 mm dikke slijtlaag maakt het oppervlak extreem slijtvast. De onderhoudsvriendelijke eigenschappen en de hoge vochtbescherming maken het geschikt voor gebruik in druk belopen ruimtes. De lage installatiehoogte maakt de designvloer geschikt voor renovatieprojecten. De plak versie zorgt voor een stabiele en duurzame installatie, zowel in residentiële- als commerciële ruimtes. “Elk van de vijf nieuwe decors bestaat uit acht verschillende designplanken, waardoor herhalingen tot een minimum worden beperkt en een nog authentiekere look wordt bereikt.” Het supermatte oppervlak met diep reliëfstructuur biedt een realistisch gevoel van echt hout, zowel optisch als voelbaar. Elke nerf en structuur is voelbaar – voor een natuurlijke uitstraling die heel dicht in de buurt komt van een echte houten vloer.

joka.de